Черкаська депутатка повертається в мерію, але вже на іншу посаду

03.11.2017, 14:03

Депутат міської ради, обрана від партії “Самопоміч”, Олена Шевченко іде працювати радником міського голови.

Нині триває її оформлення на цю посаду.

Інформацію про це депутат підтвердила у коментарі кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ”.

Коментуючи своє працевлаштування, Олена Шевченко зазначила, що робота в мерії для неї не нова – раніше вона вже працювала у департаменті фінансової політики ЧМР.

Водночас вона зазначила, що не виключає, що після посади радника може бути переведена на іншу, як це вже траплялось з депутатами у мерії.

– Наперед не будемо забігати. Зараз я пишу відповідні заяви. Офіційно стану радником з 8 листопада. Далі будемо дивитися, – зазначила Шевченко.

Я повідомляв наш сайт, раніше радником мера був і ще один депутат – Максим Шадловський. Згодом його було зараховано до кадрового резерву на посаду заступника директора департаменту освіти.

Крім того, за подібним “механізмом” посаду начальника управління інспектування отримав депутат Віталій Косяк.

3 коментарів

Залишити відповідь

  • Ой-йо, что мала колись можливість прийти на особистий прийом до неї, а коли ще вона була депутатом…. Можна було й не йти (тричі, що доречі) , бо прийомів не було(по графіку, раз на місяць) , пані депутатка не бажала спілкуватися з електоратом …

  • Ще одна “дєятєльша”, за депутатства вже й будиночок побудувала двоповерховий. Вміє працювати, все на користь громади (просто почала із себе).

  • Що за велика “стратегічна” схема у Бондаренка: спочатку радник, а потім – крісло у департаментах? Уже півмерії сидять за такими схемами.