Як я загадую бажання у новорічну ніч?

26.12.2017, 11:07

Наближається час новорічного дива. Скоро всі близькі зберуться за святковим столом в очікуванні 00:00, щоб разом зустріти 2018, і поки буде лунати дзвін встигнути загадати найзаповітніше бажання.

Думаю, ви знаєте про ритуал записаної мрії на папірці, спалити й випити за першу хвилину. Можливо, навіть створили власні ритуали.

Але я розповім про свій, щорічний. Щоб бажання здійснилось, його обов’язково потрібно не лише записати, а й детально розписати, що ви хочете, якого воно кольору, розміру, свої емоції як ви це отримаєте, коли бажаєте отримати, має аромат чи ні, тепле холодне, яке на дотик та відчуття, навіщо вам це. Описати по максимуму всі деталі, чим більше, тим краще. Потім написати план, як можна діяти, щоб наблизитись до цієї цілі, що може наблизити вас до омріяного.

Річ у тім, що коли ми лише говоримо за мрії, ми не замислюємось, чому, навіщо, як. Ми просто говоримо. А от коли записуємо, ми раціоналізуємо, і наш мозок працює по-іншому, починає шукати варіанти, як це здійснити.

І такі дії повторити з кожним бажанням. Звичайно, це можна зробити не ввечері, а напередодні свята, спокійно з чашкою чаю. Також я завжди записую список цілей, які ставлю собі на рік, залишаю папірець на рік, і лише в цей день відшукую читаю та аналізую, що я зробила. Повірте, якщо ви виконаєте такі ритуали хоча б 2 роки підряд, ви відчуєте зміни. Перевірено не лише на власному досвіді. І це зовсім не складно =). У мріях є особливий парадокс – чим складніше здається досягнення мрії, тим більша ймовірність, що вона здійсниться, якщо щиро хотіти. Ставте цілі, прямуйте до них, тому що шлях до мети завжди цікавий та захопливий, а досягнення результату принесе масу позитивних емоцій.

Валерія Любаха, блогер

Джерело: Фейсбук

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь