Черкащина більш як на половину виконала план по мобілізації

10.08.2015, 15:00

16878fc237781c1123605d7cffa1cf14

Черкаська область виконала план VI черги мобілізації на 60 %. Зокрема до війська призвали понад 1200 осіб та надали у військові частини 8 одиниць техніки, що становить відповідно 60% та 44%. Такі дані під час селекторної наради озвучив заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Віталій Коваль, повідомляють у прес-службі ОДА.

– Десять одиниць техніки наразі в ремонті. Їх планують доставити у військові частини вже до кінця тижня, – запевнив Віталій Володимирович.

Щодо призовників, то мобілізувати їх достатню кількість заважають ряд факторів, зокрема масові випадки ухилення від призову, низька свідомість більшості голів сільських і селищних рад, які саботують призов та зменшення кількості добровольців.

Аби нейтралізувати ці фактори, обласна влада реалізовує ряд соціальних заходів, що впливають на пришвидшення нинішньої черги призову. Адже  недостатня кількість мобілізованих під час VІ черги не дасть можливість ротації бійців ІІІ черги, що негативно вплине на зменшення обороноздатності країни.

0 коментарів

Залишити відповідь