Черкащанин Винник став найкрасивішим за версією журналу “Viva”

03.02.2018, 8:58

Олег Винник переміг у номінації “найкрасивіший чоловік” за версією журналу “Viva”. Натомість Оля Полякова перемогла у номінації “найкрасивіша жінка”.

Про це пише Viva.ua.

Черкащанин з’явився на червоній доріжці в ефектному чорному смокінгу, який доповнив стильним аксесуаром з блискучих “діамантів”.

За звання найкрасивішої жінки і найкрасивішого чоловіка 2018 року по версії читачів Viva! боролися 63 жінки і 63 чоловіки: це українські знаменитості, публічні люди, зірки спорту, кіно і театру, лідери думок, які стали ньюзмейкерами минулого року.

Протягом кількох місяців українці віддавали голоси за своїх фаворитів на сайті sk.viva.ua, а в другому етапі голосування відправляли смс.

Щоб до останнього зберегти інтригу, організатори премії вирішили приховати на сайті кількість голосів. Аж до церемонії нагородження 2 лютого всі, хто стежив за подіями премії «Viva! Найкрасивіші-2018 », навіть не здогадувався про те, хто з номінантів стане переможцями.

Нагородження відбувалося у палаці “Україна”. До речі, серед ведучих було двоє черкащан – Володимир Остапчук і Олександр Скічко.

Володаркою титулу “Мама року” за версією “Viva! Найкрасивіші” стала Катя Осадча. Спеціальні статуетки “Вибір Viva” Отримали Сергій Бабкін і фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

 

1 коментарів

Залишити відповідь

  • ОДИН ЧОЛОВІК ВИХВАЛЯВСЯ ЩО В НЬОГО ДУЖЕ КРАСИВА ДРУЖИНА, НУ НАЧЕ МАТИ БОЖА, ОДНОГО РАЗУ ДРУЗІ ПОБАЧИЛИ ЇЇ І ВСІ ВИГУКНУЛИ:”М А Т И Б О Ж А!!!