Черкащанин розповів, як його автівку відбуксирували ДАІвці

27.07.2015, 9:32

XQgJuQKpFyw

Черкащанин розповів, як його автівка захлухла посеред міста. Охочих допомогти було небагато, тож водій простояв десь півгодини. Допоки автівку не відбуксирували ДАІвці. Черкащанин в мережі подякував ДАІвцям за небайдужість, а очільнику міліції в області Владиславу Пустовару за позитивні зміни.

“Навіть не знаю, з чого почати. Їду я значить по Ільїна, грає музика, нікого не чіпаю, поспішаю заправитися. І тут на перехресті біля “Фотоприлад”, не доїжджаючи 100 метрів, до заправки машина глухне. Виліз, відштовхнув машину трохи вбік, причепив буксирувальний трос і чекаю небайдужого, що б допомогли дотягнути. Стою 10, 15, 20 хвилин – хоч би хтось зупинився. І раптом по Ільїна мчить патрульна Toyota Prius з держ. номером 0854. Думаю, ща почнеться: документи, порушуємо, аварійна ситуація і пішло поїхало. Але мої очікування розвіялися, коли вони під’їхали. Інспектор-водій мені каже:

– Що трапилося?

– Та от біда у мене, не дотягнув і стою.

Інспектор, посміхнувшись у відповідь:

– Ну ось ми приїхали допомагати. Чіпляйся – дотягнемо!

Дай Бог що б це не було просто тимчасовим помутнінням на тлі Київської поліції, дай Бог, щоб так і залишилося. Спасибі хлопцям-ДАІвцям за допомогу і Владиславу Пустовару за зміни. Вражений”, – розповів черкащанин в спільноті “Типові Черкаси”.

2 коментарів

Залишити відповідь