Черкащанин Олег Винник розповів про суддійство на “Х-факторі”

22.07.2017, 12:56

Телекастинги нового сезону проекту Х-фактор в самому розпалі. В цьому році шукати таланти почала четвірка суддів – Олег Винник, Настя Каменських, Дмитро Шуров та Андрій Данилко. Популярний музикант Олег Винник розповів про суддівство і складнощі, з якими зіткнувся під час перших кастингів.

ФОТО: ПРЕС-СЛУЖБА КАНАЛУ «СТБ»

Коли надійшла пропозиція стати суддею «Х-фактора», довго думали над ним?

Чесно кажучи, рішення я прийняв не відразу, ніколи не говорю спонтанно «так». Тому мені знадобився час, щоб погодитися на таку роль. По-перше, це нова для мене галузь, хоча, звичайно, вона і пов’язана з моєю професією, з моїм досвідом. А по-друге, наяву все набагато складніше і відповідальніше, ніж це виглядає на екранах телевізорів.

Вам взагалі складно оцінювати інших?

Я намагаюся об’єктивно і по факту оцінювати артистів. І це не так просто, тому що ти не знаєш, хто вийде на сцену наступним – буде він кращим, чи ні. Дуже багато часу займають роздуми, щоб раціонально відібрати того чи іншого виконавця. Це, мабуть, найважче в суддівстві. Кожен раз, коли новий учасник виходить на сцену, я чекаю якийсь сплеск, який змусить мене підскочити від натовпу емоцій і вражень.

Наскільки ви взагалі емоційний людина, щоб так взяти підскочити і аплодувати стоячи або танцювати, наприклад?

Я сам чекаю того моменту, коли емоції переповнять і розбурхають мене. І неважливо, яка це буде емоція – сльози, сміх або навіть огида. Думаю, що рано чи пізно таке зі мною станеться, але поки більше віддаюся професійному адекватному суддівству.

Яким повинен бути артист, щоб почути «так» від вас?

В першу чергу він повинен знати, чого хоче від проекту. З людиною, яка приходить довести щось самому собі, мені буде нецікаво. Адже для того, щоб щось довести собі, не треба змушувати людей бути причетними до твоїх амбіцій. Це моя думка.

Яких артистів не вистачає українському шоу-бізнесу?

Тих, які повністю віддаються людям, які йдуть на сцену до глядачів, а не через своїх «хотелок». Як кажуть деякі артисти: «я співаю для себе». Але ж якщо всі артисти співатимуть для себе, хто ж буде співати для слухачів? Виходячи на сцену, ми повинні нести відповідальність і дорожити тим, що людина нас слухає, віддає нам свого часу. Так має бути. А для себе співати перед людьми не потрібно.

0 коментарів

Залишити відповідь