Реклама

molli

Черкащани на екзотичних островах знайшли пляшку із грошима від “Орел і Решка”

Черкащани Влада і Макс Любченки на Філіппінах знайшли пляшку зі щасливими 100 доларами від ведучих шоу “Орел і Решка”. 

«Орел & Решка» — розважальна телепрограма, присвячена подорожам. У кожному випуску розповідають про одну країну або місто з двох точок зору мандрівника: необмеженого матеріально та ощадливого зі 100 доларами в кишені. Той, у кого золота безлімітна банківська картка, в кожному випуску залишає для подорожувальників пляшку із запискою та 100 доларами, вказавши її точне місцезнаходження.

– Програму “Орел і Решка” на дозвіллі час від часу дивимось. Поїздку на Філіппіни вже на той час спланували. І якраз за кілька днів перед від’їздом вийшов черговий випуск шоу. Загорілися таки знайти цю пляшку. Тому довелося дещо підкоригувати маршрут, наблизивши його саме до острова Палаван, біля якого і заховали щасливі 100 доларів, – розповідає ІнфоМОСТу Влада.

Аби таки дістатися до конкретно вказаного місця, довелося вмовити капітана човна змінити екскурсійний маршрут та ще додатково певну відстань пропливти самотужки.

Щасливі 100 доларів черкащани вирішили не витрачати, а зберегти як сувенір.

– Ми подорожували без багажа, а пляшку, як знаємо, в ручну поклажу брати не можна. Тож таки довелося придбати сумку, тепер така приємна пам’ятка прикрашає наше робоче місце.

Опісля черкащани надіслали фото із знахідкою за вказаною у записці електронною адресою, тож згодом отримали зворотні вітання від ведучого шоу Євгенія Синельникова.

Додають, що ця поїздка для мандрувальників була найбільш далекою. До цього бували в Індії, на Шрі-Ланці, згодом плануть побачити Африку та Південну Америку.

 

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама