Черкащанці, яка має 5-річного сина, терміново потрібні донори рідкісної групи крові

17.03.2018, 9:15

37-річній Наталії Остапець з села Богуславець Золотоніського району на Черкащині діагностували гострий мієлобластний лейкоз. Жінка перебуває в обласному онкодиспансері. Терміново потрібні донори 4 позитивної і негативної групи крові.

На лікування щодня йде 10 тис грн. Рідні просять допомоги, пише gazeta.ua.

“10 березня їй діагностували цей страшний діагноз. А напередодні в неї відкрилася кровотеча. І швидкою допомогою її доставили в Черкаси. Госпіталізували в гематологічне відділення. Сестрі три дні не могли зупинити кровотечу, в її крові показники тромбоцитів були на “нулі”. Зараз Наташа проходить хіміотерапію. Щодня на лікування витрачаємо по 10 тисяч гривень”, – розповіла Gazeta.ua Марина Грищенко із Києва.

Допомагають жінці родичі, друзі, знайомі. Жінці потрібні донори крові. На тромбоцити можуть здати кров люди із 4+ та 4- групою крові, а на цільну – лише з 4+.

“Наташа живе з батьками-пенсіонерами. З чоловіком розлучена. Виховує 5-річного синочка Остапчика. Вона з ним перебуває в декретній відпустці, бо хлопчику за станом здоров’я лікарі не рекомендують відвідувати садочок. Остапчик дуже за нею сумує. І не хоче вірити, що мама в лікарні, каже, що поїхала в магазин йому за подарунками. Просимо допомоги в тих, хто має четверту групу крові. Дуже потрібна і фінансова підтримка. Будемо вдячні всім, хто відгукнеться на наше прохання”, – говорить сестра жінки.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7450 1039 3178 (Остапець Наталія Сергіївна).

Микола Петрович Грищенко координує пошук донорів, його контакти: (067) 732-84-37.

0 коментарів

Залишити відповідь