Черкащанка і найзавидніший холостяк країни спробували себе в ролі батьків (відео)

17.04.2018, 13:15

Оля и Рожден Ануси

Григорій Решетник разом із дружиною Христиною довго думали, чи погоджуватися їм на цю авантюру. Адже у пари діти маленькі, з великою різницею у віці — 4,5 роки та 3 місяці. Батьки побоювалися, чи зможуть Рожден з Олею вчасно зреагувати на ту чи іншу ситуацію.

Спочатку Оля стверджувала, що вона в собі впевнена і вміє поводитися з дітьми.

Але, як виявилося на практиці, Оля не проявила належної материнської турботи. На думку Христини, дівчина, як майбутня мама, могла б взяти всю ситуацію під свій контроль. На відміну від своєї супутниці, Рожден відчував відповідальність за дітей і займався ними практично самотужки. А Оля водночас була не проти й сама порозважатися в ігровому центрі.

Коли настав час «молодим батькам» відійти до дитячої кімнати для зміни підгузка молодшому, то старшого Ваню залишили одного під наглядом невідомого чоловіка. І як результат, Ваня самостійно блукав по всій ігровій зоні. Добре, що справжня мама була не так далеко і все контролювала. Якби пара розподілила обов’язки, то такої ситуації б не сталося.

У підсумку, Олі так і не вдалося налагодити контакт із Ванею: хлопчик її абсолютно не слухав. Христина дійшла висновку, що Оля на даному етапі швидше за все не готова стати мамою. Вона наразі думає лише про те, як правильно побудувати відносини з Рожденом і добре виглядати в кадрі. Але чи підходить це Рождену?

0 коментарів

Залишити відповідь