Черкащанка Холоденко була ведучою на ювілеї всесвітньо відомої оперної прими (фото)

23.04.2018, 12:06
Фото: http://jetsetter.ua

Зірковий психолог родом із Черкас Наталія Холоденко опублікувала в мережі фотографії з ювілейного вечора іспанської оперної співачки Монсеррат Кабальє, де була ведучою. Холоденко позували для камер в елегантній сукні з рюшами сапфірового кольору.

Фото: Наталія Холоденко/Інстаграм

Під своєю публікацією Холоденко написала:

«Так буває, що в моєму житті вже щось сталося, а я ще до цього не готова. Не віриться, що це можливо. Це означає, що готова-не готове – неважливо, оскільки «хоче/отримає» сильніше. Життя – це диво, якщо йому довіряти, якщо йти з готовністю прийняти найнеймовірніше. Я наполягаю: будьте сміливими, рішучими, чесними зі своїми бажаннями. Можна не розуміти, як досягти, що саме робити, хто підкаже. Однак важливо сформулювати, і шлях стане ясніше. Людина в стані рішення – найкрасивіша на світі, коли уже визначився, – не розглядаєш варіант «а раптом», “а може”, він вже відкрив ці Двері. А значить, за нею вже неминучі знайомства, випробування, досягнення».

Нагадаємо, зірковий психолог, кандидат філософських наук, тренер особистісного зростання Наталія Холоденко відвідала рідне місто Черкаси із майстер-класом “Втілення мрії як стиль життя”.  “ІнфоМІСТ” зібрав головні тези дня від зіркового психолога.

Фото: http://jetsetter.ua
Фото: http://jetsetter.ua
Фото: http://jetsetter.ua
Фото: Наталія Холоденко/Інстаграм
0 коментарів

Залишити відповідь