Черкащан штрафуватимуть за неподання звітності з ЄСВ

21.07.2015, 15:20

b3a478c7d8ce6b346d99cdcd09ff33be

За неподання звітності з ЄСВ передбачено штрафні санкції Державна податкова інспекція у м. Черкасах звертає увагу, що за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) фіскальними органами здійснюється накладення штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 170 грн.

 

Про це повідомляють в прес-службі державної податкової інспекції в Черкаській області.

Ті самі дії, вчинені платником єдиного внеску, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме 1020 грн.

Збільшено розмір штрафів за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску – у розмірі 20 відсотків своєчасно не сплачених сум, а у випадках донарахування органами фіскальної служби або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Також повідомляємо, що накладається штраф за неналежне ведення бухгалтерської документації, на підставі якої нараховується єдиний внесок – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадуємо, що з 1 січня 2015 року Законом України від 28 грудня 2014 року № 77–VIIІ ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” змінено норми частини одинадцятої статті 25 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, якими регулюється порядок застосування органами фіскальної служби штрафних санкцій з ЄСВ.

0 коментарів

Залишити відповідь