Черкащан просять допомогти зібрати новорічні пакунки для маріупольських дошкільнят

24.12.2016, 12:15

27 грудня черкаські волонтери вирушать у Маріупольський район. Цього разу мета їхнього візиту – допомогти фронтовим садочкам та привітати малечу із Новим роком.

– До нас звернулися волонтери із військово-цивільної адміністрації сектору “М” (Маріупольський район) і попросили зібрати продукти харчування для дитячих садочків, бо там не вистачає. Попри те, що там не далеко стріляють, батьки все ж ведуть дітей в садки для того, щоб їх там погодували, – розповідає черкаська волонтерка, керівник Центру допомоги армії Оксана Циганок.

Потребують садочки овочів та круп. Кажуть, що зі збором продуктів проблем не виникло. А от із солодкими пакунками складніше. До поїздки потрібно зібрати 300 штук.

– Зараз ми активно шукаємо на 300 дітей новорічні пакунки. Я не впевнена, що усю кількість вдасться зібрати. Тому небайдужих черкащан просимо допомогти із новорічними подарунками для діточок, – говорить волонтерка.

Окрім продуктів та солодощів до діток також поїде і Снігурка із Черкас. Так черкаські волонтери хочуть влаштувати казку для маріупольських дітей.

Ми просимо небайдужих допомогти зібрати пакунки для діток. Приносити їх можна у:

– БО “Центр допомоги армії”, що знаходиться в Муніципальному центрі розвитку (колишня тютюнова фабрика) за адресою вул. Благовісна, 170. (вхід з вулиці О. Дашковича). Залишати можна на прохідній в охоронців

редакцію видання “ІнфоМІСТ”. Адреса – бул. Шевченка, 242/1, каб. 206. Контактний номер телефону: +38 (097) 452 43 64 (пн.-пт), 0992047078 (у будь-який час).

 

0 коментарів

Залишити відповідь