До Черкас з’їхалася молодь із понад 20 міст на Speak Out 2018

09.07.2018, 17:43

З 9 по 15 липня у Черкасах проходить фестиваль активної молоді Speak Out 2018. Майже 300 студентів зі всієї України та 30 волонтерів зі США приїхали до Черкас, аби взяти в ньому участь. 

Ідея проекту народилась в Угорщині як літній англійський табір для студентів. В Україні проект отримав додатковий соціальний сегмент. Speak Out в Україні поєднує в собі подорож, вивчення англійської з носіями, благочинність, спортивні турніри, вуличні соцопитування за європейськими тестами та вечірні концерти.

– Це багаторівневий проект, достатньо складний в організації. Ми постаралися максимально залучити студентів-волонтерів з усієї України. Це дає можливість їм брати на себе відповідальність, робити важливі дзвінки, спілкуватися з різними соціальними групами. А також реалізовувати свої креативні ідеї та генерувати сам проект, – говорить керівник фестивалю Speak Out 2018 Ірина Недельчева.

Це вже четвертий фестиваль, що організовує всеукраїнський студентський рух Campus Ukraine. Основна мета проекту – самовизначення та розвиток молоді, залучення студентів до волонтерства, соціальної діяльності та активної життєвої позиції.

– У Черкасах зараз молодь з 23 міст – з Одеси, Львова, Києва, Дніпра, Харкова, Миколаєва та багатьох інших. Campus створює дружнє ком’юніті для студентів, в якому вони можуть знайомитися, зростати, розвиватися разом. А такі проекти як Speak Out створють соціальний імпульс для молоді міста, в якому проводиться проект», – говорить керівник студентського руху Campus Ukraine Анатолій Демінко.

Для проведення фестивалю організатори щораз обирають нове місто, аби молодь відкривала для себе Україну. Цьогоріч студенти знайомляться із Черкасами. Передували їм Моршин, Трускавець та Вінниця. Проект відбувається за підтримки Черкаської міської ради, департаменту освіти та гуманітарної політики, Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Місто надало фестивалю Долину троянд, стадіони для проведення заходів. Черкаський національний університет забезпечив англійський табір аудиторіями.
Програма фестивалю Speak Out 2018 у місті Черкаси:
9-15 липня – на базі ЧНУ ім. Б.Хмельницького, 4 корпус – інтенсиви з розмовної англійської за оригінальною інтерактивною програмою.
9 липня 20.00 – початок відкриття Speak Out 2018 у Долині троянд
10 липня 19.30 – колір FEST, танцювальний флешмоб у Долині троянд
11 липня 20.00 – American-Ukrainian Party, відкритий урок англійської мови у Долині троянд
12 липня 19.30 – міський квест та вершковий батл у Долині троянд
13 липня – соціальна акція – допомога сім’ям учасників АТО та малозабезпеченим сім’ям.
13 липня о 20.00 – гала-концерт з учасниками “Голос Країни” та іншими музикантами у Долині троянд
14-15 липня з 10.00 до 16.00 – турнір з міні-футболу серед черкаської молоді віком від 15 до 25 років. Центральний стадіон, штучні поля.
14 липня о 20.00 – закриття фестивалю Speak Out 2018 у Долині троянд

0 коментарів

Залишити відповідь