Реклама

molli

Будівництво майданчика для “Колеса огляду” в Черкасах почнуть весною

Атракціон “Колесо огляду” в Черкасах має запрацювати до кінця року. Нині колесо вже зроблене і готове до монтажу. Залишилося лише будівництво майданчика та встановлення атракціону.

Про це кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” повідомив директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко.

Загалом на атракціон з міського бюджету піде близько 8 мільйонів гривень. З них уже проплачено 6 млн 755 тис. Додатково планується спрямувати ще 1 мнл 241 тисяч гривень – кошти на доставку і монтування майданчика.

Для монтажу споруди необхідно підготувати майданчик, будівництво якого планується приблизно в квітні-травні.

– На сьогодні по майданчику ще не виконано жодних робіт. Потрібно, щоб міська рада спрямувала кошти на його будівництво, а також сприятливі погодні умови. Приблизна сума – 1 млн 550 тисяч гривень. Це кошти на фундамент, проведення нової кабельної лінії, укладання прилеглої території, тротуарної плитки, освітлення та озеленення, – розповідає Володимир Стойко про найближчі плани.

За попередніми підрахунками, орієнтовна сума квитка на атракціон буде сягати близько 50 гривень для дорослих.

Нагадаємо, 3 травня комунальне підприємство “Дирекція парків” уклало угоду вартістю 7 млн 996 тис. грн на придбання “колеса огляду”.

Ірина Гнойова

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Гладиолус Нещодавні автори
Гладиолус
Гладиолус

Сложно будет провести паралель но я все же скажу. Почему общая стоимость Колеса Обозрения практически ровна стоимости Смотровой Площадки на дамбе (СТРАТЕГИЧЕСКИЙ объект. P.S. Будь я терорристом …. ну вы поняли). А в общем давно пора вернуть Колесо Обозрения.

Реклама

Реклама