“Брала, бере і буде брати”, – журналіст про підвищення уманської судді

27.12.2016, 17:20

Київський журналіст, координатор ГО “Стоп корупції” Роман Бочкала стверджує, що уманська суддя Людмила Горячківська, яку звинувачують у хабарництві, отримала підвищення.

Про це пише “Про все” із посиланням на Facebook Бочкали.

“Оце так новина… Про Люду Горячківську я вже розповідав. Суддя з Умані. Люду взяли з “подякою” і зараз судять за хабар. Люда, яка бралабереібуде брати. Так-от, Люду призначено в.о. голови Уманського міськрайонного суду!!! Суддю, яка звинувачується у хабарництві, винесенні завідомо неправосудного рішення та зловживанні службовим становищем! Активісти ГО “Стоп корупції” домоглися її відсторонення два місяці тому. А тепер Люда пішла на підвищення. Це і є судова реформа? У мене слів немає, одні матюки”, – написав Бочкала.

Нагадаємо, 25 листопада 2014 року Людмилу Горячківську разом із колегою-суддею затримали за вимагання коштів у вдови за прийняття “необхідного” судового рішення для отримання нею спадщини після смерті цивільного чоловіка.

Судді вимагали солідну суму – 46 тисяч доларів. Про гучне затримання тоді заявив на всю країну радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

0 коментарів

Залишити відповідь