Бондаренко сподівається на Лютого

31.12.2016, 11:18

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко незадоволений ходом розслідування кримінальних проваджень, які стосуються комунального підприємства “ЧЕЛУАШ”.

Про це він повідомив на підсумковій прес-конференції в кінці року.

– Слідство поки триває. Перевіряється, зокрема, придбання техніки, яка була куплена без рішення сесії міської ради. Комунальна власність обов’язково має проходити через процедуру рішення сесії. Рішення сесії не було. Техніка була придбана за 800 тисяч гривень. Тоді як один пилосос коштує 1,5 млн грн (“ЧЕЛУАШ” продав техніку у 2013 році, – ред.), – зазначив мер.

Він висловив сподівання, що новопризначений очільник ГУНП у Черкаській області Валерій Лютий пришвидшить процес розслідування.

– Я вважаю, що слідство має вже поставити крапку і, можливо, з приходом нового керівника, якого одна громадськість полюбила, а інша – ні, вже буде хід цим справам. Можна сказати, що слабенько у цій справі проходило слідство, – констатував мер.

Варто відмітити, що нині “ЧЕЛУАШ” фігурує в кількох кримінальних провадженнях. У лютому на території підприємства було вилучено низку установчих документів і печаток. Натомість у березні, згідно з рішенням суду, правоохоронця вилучали документи, пов’язані зі встановленням нових зупинок.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, мер Черкас звільнив керівника КП “ЧЕЛУАШ” Олександра Плюту.

0 коментарів

Залишити відповідь