Бондаренко розповів, чому вигідно приєднуватись до Черкас

23.11.2016, 8:00

бондаренко

Села, наближені до Черкас, тільки виграли б у разі об’єднання з нашим містом.

Про це в інтерв’ю кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– У Геронимівці проблема з водою, вони винні близько мільйона нашому «Водоканалу», постійно просять «розстрочку». А так це було б наше спільне підприємство. Ще одна проблема – стан дороги до Геронимівки. Те ж саме і з дорогою на Свидівок. Натомість нам би об’єднання дало можливість забезпечити АТОвців ділянками, створити технопарк, – зазначив мер.

Водночас він зазначив, що реформу не слід педалювати. Мовляв, вона сама “назріє”.

– Законодавство чітко говорить: добровільне об’єднання громад. Треба, щоб вони самі зрозуміли переваги. Люди насамперед переживають за земельні ділянки, бо вони не зможуть приватизувати 15 соток – у місті менше. Але, думаю, вони матимуть значно більше переваг, зокрема, громадський транспорт, більший бюджет, – каже Анатолій Бондаренко.

3 коментарів

Залишити відповідь

  • Людям і не дадуть це зрозуміти місцеві князьки .за крісла вся сільська Рада тримається. Депутати мають мандати. Черкасам вигоди мало з Геронимівки. В бюджет міста вкладення будуть невеликі з цього села. Приватні земельні ділянки уже не відберуть,бо вони приватизовані і єсть право власності на нього. А от тим, хто не приватизував, то треба поспішити оформити право власності на земельну ділянку свого домоволодіння. Для учасників АТО це буде вихід, з резервних земель отримають ділянки під забудову. Проїзд дешевший буде як по місту. Водоканал буде воду подавати як містянам та обслуговувати свою мережу. Навіщо гола Геронимівка потрібна Бондаренку і місту? Свидівок то інше. там Дніпро і село багате.

    • Геронимівка багатша за Свидівок. просто структура доходів інша. Земля цікавить всіх …. всі інші розмірковування від лукавого.