Реклама

molli

Бондаренко розповів, чому відмінили найдорожчий дорожній тендер цього літа

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко пояснив “Інфомосту”, чому в міськраді відмінили тендер на капітальний ремонт вулиці Надпільної.

– Громада мене поставила для того, щоб я економив кошти. Коли «Дорстрой» виграв тендер на 2 мільйони дешевшою сумою, ніж інші, і його один з недобросовісних конкурентів знімає через антимонопольний комітет, бо в нього в автомобілі, наприклад, не 3,5 об’єм а 3,8, тоце  суцільна дешева заказушка, щоб інший виграв, – каже Бондаренко.

Очевидно, міський голова має на увазі скаргу до АМКУ від ТОВ “Главшляхбуд”. У своїй скарзі товариство інформує, що переможець аукціону ПП “Дорстрой” у складі своєї тендерної пропозиції має невідповідність кваліфікаційним критеріям.

3 липня адмінколегія АМКУ задовольнила скаргу “Главшляхбуду” і постановила скасувати рішення щодо перемоги “Дорстрою”.

Бондаренко повідомив “Інфомосту”, що буде оголошено новий тендер

– Це просто якесь знущання. Ми оголосимо новий тендер і будемо запрошувати всі фірми, щоб вони взяли участь, – сказав мер.

Як писав “Інфоміст”, департамент економіки та розвитку ЧМР відмінив найдорожчі дорожні торги цього літа: на капремонт відрізку вулиці Надпільної (колишня Ільїна). У обгрунтуванні вказується, що причина полягає у скороченні видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт та послуг. Відповідне рішення ухвалено 20 липня.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама