Реклама

molli

Бондаренко розповів, чому «Черкаськими ринками» керуватиме працівник бару

Фото із “Фейсбуку” Кібала

Міський голова Черкас переконаний, що Тарас Кібало – людина, в якої є потенціал і хороший план, як навести лад на черкаських ринках.

Про це Бондаренко розповів в коментарі виданню «ІнфоМІСТ».

Міський голова поділився іх журналістом враженнями від спілкування із працівником бару «Гараж» Тарасом Кібалом, який претендуэ на посаду директора КП «Черкаські ринки».

– Коли він (Кібало – ред.) вже буде працювати, він дасть вам план розвитку, який він представляв мені як міському голові. Як він бачить розвиток малих ярмарків. Мені дуже сподобалося його мислення і бачення. Я мрію, що цей директор дасть новий поштовх в розвитку підприємства та вирішенню питання із стихійною торгівлею, із розміщення ярмарків, – каже міський голова.

Також Бондаренко розповів про знайомство із майбутнім керманичем ринків.

– Він ще десь рік тому приходив до мене і демонстрував своє бачення. Я з ним тричі спілкувався і зрозумів, що у нього є план. Головне –  вичистити місто від невідомих архітектурних форм, оцих всіх забігаловок та генделиків, – резюмував він.

Нагадаємо, 26-річний підприємець без доходу може очолити “Черкаські ринки”.

Як писав “ІнфоМІС”, консультант черкаського бару розповів, хто йому запропонував очолити “Черкаські ринки”

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Светлана Нещодавні автори
Светлана
Светлана

Бондаренко, просто нужно перестать собирать дань с торгашей! А то, шевченко не стесняясь и никого не боясь, обнимается с “королями трусов и носков”. И да, нужно обладать смелостью, чтобы назначить начальником отдела человека умнее себя самого. А бондаренко труслив, жаден и необразован.

Реклама

Реклама