Бондаренко представив нових комунальників

09.07.2018, 9:42

На посаді директора комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» працює Павло Карась. Сьогодні, під час щотижневої оперативної наради, Анатолій Бондаренко представив його колективу Черкаської міської ради.

– Нині Ви повинні докласти всіх зусиль для того, аби розвивати це підприємство, а ваші споживачі завжди були з опаленням та гарячою водою, – прокоментував міський голова.

Нагадаємо, раніше Павло Карась уже очолював це ж підприємство (у 2011 році). Попередній керівник Микола Кушнір звільнився у зв’язку з виходом на пенсію.

Кадрові зміни, крім того, торкнулися й КП «Черкасиінвестбуд». Відсьогодні його очолюватиме Геннадій Шевченко. У 2016 – 2018 роках він працював заступником міського голови.

Одне з перших доручень, яке мер дав новому очільнику підприємства, – завершити роботи з укріплення будинку на Гагаріна, 45 та будівництво меморіального комплексу воїнам-афганцям у середмісті.

Додамо, що в коментарі нашому виданню новий очільник повідомив: вже познайомився із колективом КП. Першим кроком на посаді назвав проведення аудиту діяльності підприємства.

0 коментарів

Залишити відповідь