Бондаренко повідомив, коли відбудеться наступне засідання сесії

29.12.2017, 10:47

Наступне засідання Черкаської міської ради відбудеться у перші робочі дні нового року.

Про це під час прес-конференції повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– Ми будемо скликати сесію у перші робочі дні і спілкуватися із депутатами. Я не розумію позицію “Свободи”. Вони мають заявити, що вони з БПП.

Також він заявив, що заступники міського голови, які без поважних причин були відсутні на засіданні сесії, мають написати заяву  та звільнити місця. Також на думку Бондаренка, нинішній виконком “не має права на існування”.

– Я готовий запропонувати оптимальний склад виконкому. У мене є кілька варіантів: набрати представників з різних фракцій, і тих, які в опозиції до мене, – говорить Бондаренко. – Інший механізм передбачає обрання нових людей, які поза політикою. Але депутати проти. А найкраще найняти на роботу безпартійних ефективних менеджерів, які не будуть представляти політичні сили.

За словами мера, у новий виконком пропонують Сотуленка, Ільченка, Стратілатова.

– Інші фракції теж багато кого пропонують. Думаю, що з нового року ми готові повернутися до цих прізвищ, – на прохання журналістів Бондаренко називає і кілька прізвищ позапартійних. – Стосовно тих кандидатів, які поза політикою, то є уКушнір, є хороший хлопець Чемирис, які готові працювати.

 

Також він сказав, що не буде торгувати посадами та не піде на спекуляції звільнити заради інших керівників департаментів.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Оооо! А ще нещодавно, на закиди черкащан, бондаренко давав голову на відсіч і руки на відруб за кожного призначеного заступника. Бондаренко такий не постійний!