Бондаренко озвучив перші кандидатури до складу нового виконкому

30.08.2017, 14:14

У залі засідань черкаського міськвиконкому триває публічне обговорення кандидатур до нового складу виконавчого комітету.

Як повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, наразі йому подані дві кандидатури. У президії окрім міського голови присутні представники “Батьківщини”, “Свободи”, “Черкащан” та 2 позафракційні депутати.

Від федерації профспілок в Черкаській області пропонують Василя Олійника – члена президії Черкаського обкому профспілки.

Також, за словами мера, 20 спортивних організацій подають кандидатуру Олександра Гаврилова, який свого часу очолював обласний осередок об’єднання “Самопоміч”.

Нагадаємо, міський голова заветував рішення міськради про розпуск виконавчого комітету. На сесії 28 серпня депутатам не вистачило голосів, щоб подолати вето.

Також не назбирали необхідної кількості голосів проекти про розпуск виконкову, подані самим Бондаренком та Русланом Зорею.

На сесії міський голова пообіцяв протягом двох тижнів внести проект про затвердження нового виконкому, членами якого мають стати фахові люди, що пройдуть процедуру публічного обговорення.

 

0 коментарів

Залишити відповідь