Бондаренко обіцяє «приємно здивувати» проектом складу виконкому

11.01.2018, 9:00

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів кореспонденту “Інфоміст” про свої очікування від нового складу виконавчого комітету.

Так, мер розповів, що готовий до скорочення кількісного складу виконкому. Наразі комітет, окрім міського голови та секретаря ради, налічує 6 заступників та 6 делегованих від громадськості.

– Я готовий працювати з двома заступниками, можливо, з трьома. Із такими заробітними платами можна виконувати більше робіт, ніж зараз виконується, – пояснив він.

Зараз в кулуарах повідомляється, що новий склад виконавчого комітету не включатиме в себе представників громадськості. Міський голова заявив, що він проти такого варіанту.

– Я не підтримую виконком без громадськості. Я готовий працювати з громадськістю. Я пропонував два варіанти: перший – начальника управління поліції, другий – Кушнір і Чемирис. Я готовий підтримувати їх. На сьогодні компромісні пропозиції, які озвучуються, не підходять міському голові. Я вважаю, що ці люди не фахові, вони не мають базових знань і досвіду, щоб бути заступниками міського голови, – сказав він.

Бондаренко додав, що проект рішення зі складом виконкому, який він винесе на розгляд сесії, багато кого “приємно здивує”:

– Я внесу свій проект рішення. Я думаю, він тут когось приємно здивує. Хай це будуть люди, які є досвідченими, мають знання і готові працювати для громади. А не прийшли, щоб керувати потоками коштів громади.

Насамкінець міський голова пообіцяв зробити публічне обговорення кандидатур до складу виконкому.

Нагадаємо, сьогодні Черкаська міська рада одноголосно підтримала проект міського голови про розпуск виконавчого комітету. До 16 січня Анатолій Бондаренко зобов’язується внести на розгляд ради новий склад.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Читаю інтерв”ю мера і смішно: навіть при Одаричі такого не відбувалося. У Гройсмана 6 заступників, і у мера стільки ж. Це що, манія величі чи бажання дати заробити своїм “трудоголікам”? По-друге: він намагається зібрати не команду, щоб змогла працювати для міста, а прилаштовує собі тил-однодумців, щоб йому не заперечували, “не заважали” та в усьому підтримували. Громадськість-це в його розумінні начальник поліції або начальники міських підприємств, яких він підтримував свого часу. Думаю, що новим складом міськради він уже не здивує – бо дивував і раніше, прилаштовуючи “до себе” начальника Придн. СУБу; М.Шидловського, Бінусова та ймовірного кандидата – дружка Радуцького-Бородая. Купи сміття у баках,МАФи на кожному кроці, а також стихійка повернулася на тротуари,реклами навіть на світлофорах, бруд,розбиті дороги…Жах.