Бондаренко каже, що на нього готувався замах

29.09.2017, 11:25

Міський голова Анатолій Бондаренко скептично налаштований щодо перспектив розслідування резонансного вбивства Михайла Бінусова.

Про це мер заявив під час брифінгу у міській раді.

– Місяць тому я, перебуваючи в Києві, заявив про можливий замах на вбивство міського голови. Тиждень тому Михайло Бінусов попереджав мене, що  були відкриті погрози зі сторони Яценка сім’ї міського голови. Після моєї заяви жодних слідчих дій не відбулося. Я запропонував СБУ виступити “живої мішені” в тій аварії, яку мені хотіли зробити. Вони відмовилися. Це підтвердити може Геннадій Шевченко, який був зі мною в головному слідчому управлінні СБУ, – сказав мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бондаренко каже, що покійного Бінусова 3 дні не впускали в кабінет

Нагадаємо, у Черкасах вбили депутата міської ради Михайла Бінусова. Цю інформацію виданню “Інфоміст” підтвердили кілька депутатів Черкаської міської ради. У коментарі прес-офіцер патрульної поліції Зоя Вовк пояснила, що близько 22-ї години в поліцію надійшло повідомлення про стрілянину в мікрорайоні “Лісовий”.

За фактом вбивства депутата Михайла Бінусова Головним управлінням Нацполіції в Черкаській області вчора відкрито кримінальне провадження за ознаками п.12 ч 2 ст 115 ККУ (умисне вбивство вчинене за попередньою змовою осіб).

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Потім Бінусов попереджав, що були погрози родині міського голови, – каже Бондаренко. Це тому дружина бондаренка без охорони з малим сином, тиждень тому в Медведівці гриби збирала?