Бондаренко хоче бачити у виконкомі правоохоронців

05.01.2018, 15:03

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко готовий скоротити склад виконавчого комітету. Оновлений виконком, на думку мера, має складатись із трьох заступників і чотирьох представників громадськості.

Про це він заявив журналістам після сесії, яка не відбулась.

– Від громадськості я б хотів би, щоб це були виключно представники правоохоронних органів: управління поліції, ДСНС, податкової і представник найбільшого платника податків у місті, який є, – зазначив Бондаренко.

Водночас на конкретизуєче питання журналіста сайту “ІнфоМІСТ” про те, кого саме має на увазі мер під словами “представник найбільшого платника податків у місті”, він так і не відповів.

– Я не знаю, чи це “Азот” буде, чи це буде представник Спілки роботодавців, якого виберуть вони, щоб це був предтавник середнього і великого бізнесу, які платять податки. Я вважаю, що це буде оптимальний склад, – зазначив мер.

За його словами, депутати не згодні на таке і натомість наполягають на квотному принципі розподілу місць у виконкомі.

– Я скажу так: хто буде з міським головою працювати, ставати поруч, не ногу підставляти, а плече, з тим я готовий працювати, – сказав Бондаренко. – Але давайте всі ці кандидатури обговорюваи. Без освіти, раніше судимих нам не треба.

0 коментарів

Залишити відповідь