Благодійність владнала земельний конфлікт на Тальнівщині (фото)

15.08.2015, 18:40
допомога
Скріншот із відео

Зібрали врожай та допомогли АТОвцям. Так закінчився земельний конфлікт на Тальнівщині. Нагадаємо, декілька місяців тому бізнесмени сперчиласиь між собою кому вести сільськогосподарську діяльність на землях Тальнівщини. Тоді законний орендар запевнив – із прибутку підтримає родини загиблих та поранених бійців. Про це розповідають журналісти “ЧСН“.

Вже майже 5 місяців вона живе без чоловіка, а двоє дітей без батька. І досі тальнівчанка Ніна Іванченкова не може стримати сліз коли згадує чоловіка. Каже, той завжди був оптимістом. Сьогодні підтримати її родину прийшли підприємці та волонтери.
По мішку гречки, цукру та борошна. Із таким вантажем та словами підтримки підприємці і волонетри вирушають до родин бійців АТО та майданівців.
16 родин загиблих та поранених родин атовців з Тальнівщини вже отримали обіцяну допомогу. Журналістів запросили, аби показати: слово своє тримають і до цього закликають інших бізнесменів.
Родини за таку хоч і символічну підтримку, але вдячні. Кажуть, нині навіть просте «дякую» має велику ціну – додає життєвих сил і зміцнює віру в краще.

0 коментарів

Залишити відповідь