Бізнесмени розповіли, як їм працюється на Черкащині

18.08.2015, 8:10

11913116_925699714156287_1855958679_n

Спецвипуск газети «Бізнес» вийшов у світ. У ньому – майже сотня сторінок. І все про інвестування в Черкащину. Підприємці розповідають, як їм працюється в області. Свій спецвипуск журналісти «Бізнесу» назвали символічно: «Почва для роста. Черкасская область». Новодрук рецензуює прес-служба Черкаської ОДА.

Таким новодруком область продовжує підготовку до свого масштабного інвестиційного форуму. У спецвипуску – понад півтора десятка реальних історій успішних підприємств: із чого вони починали, з чим зіштовхнулися і як планують свій розвиток далі. Є тут і бізнес-сторі від переселенців.

– Черкащина надихає, – наголошує шеф-редактор видання «Бізнес» Володимир Чеповий. – Усвідомлення владою необхідності змін у своїй роботі, помножене на підтримку бізнес-патріотів, дають потужну синергію. І бізнес своїм ентузіазмом запалює суспільство. Яскраві приклади такої соціальної спрямованості черкаського бізнесу також є в нашому спецвипуску. Черкащина має значну частину колосального потенціалу країни, має хороший «ґрунт» для подальшого зростання інвестиційної привабливості. А ще – демонструє дивовижний досвід дуже раціональної, ефективної та патріотичної взаємодії влади й бізнесу.

Цей номер «Бізнесу» його творці називають запрошенням до діалогу між інвесторами, місцевим бізнесом і владою. Його започаткують під час інвестиційного форуму області. Перший етап відбудеться вже 18 вересня в Києві, в готелі «Опера».

– Ми відійшли від стереотипів проведення таких форумів, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Зазвичай їх організовує влада. Ми ж це робимо спільно з Українською бізнес-асоціацією та виданням «Бізнес». Можна говорити з інвесторами мовою статистики та кліше, але краще за все реальне спілкування з їхніми колегам, які мають свої бізнес-проекти. Усі, кого цікавить бізнесування на Черкащині, можуть на форумі познайомитися, обговорити свої цілі, знайти партнерів. І це все відкрито та прозоро. Саме таку інвестиційну політику я впроваджую від перших днів на цій посаді.

На інвестиційному форумі очікують до півтори сотні учасників. Серед них також дипломати та представники міжнародних інституцій.

0 коментарів

Залишити відповідь