Барських, Монатик і Кікабідзе: черкащанин Скічко розповів, хто розважав гостей на весіллі (відео)

19.09.2017, 8:30
Відомий ведучий із Черкас розповів у “Світському житті” про своє нещодавнє весілля. 

Нагадаємо, 5 вересня Олександр Скічко та управляюча Fairmont Grand Hotel Kyiv Єлизавета Юрушева стали чоловіком та дружиною. Олександр та Ліза зізналися, що їх свідоцтво про шлюб було повністю грузинською мовою. Після церемонії молодята відправилися на вертольоті в гори. Там вони знялись у романтичній фотосесії на фоні грузинського пейзажу

Олександре, вітаю з одруженням. Ви влаштували з Лізою велике грузинське весілля. Церемонія відбувалася у горах. Що з вами там траплялося на місті? Бо люди у грузинських горах можуть напоїти, за стіл посадити.

– Це ж круто. Можна було весілля відгуляти ще до того часу, як приїхали гості. Під час фотосесії у горах ми зустріли стадо баранів, від яких нам довелося практично тікати, тому що вони постійно потрапляли в кадр. Не може ж бути вся фотосесія з баранами.

На весіллі у вас співали Дмитро Монатик, Вахтанг Кікабідзе, Макс Барських. Якщо, наскільки я розумію, Монатика ви замовили за гроші, то Макс Барських і Кікабідзе були як подарунки друзів?

–З приводу Вахтанга Кікабідзе це був несподіваний подарунок від наших друзів.

Ти ж відомий пародист, Кікабідзе вмієш пародіювати? Йому показував пародію, чи застидався?

– Взагалі був у шоці, коли його побачив. Це ж легенда. Для мене Грузія – це «Міміно». Я був шокований, розгубився. Нічого не показував. А давно, ще коли я тільки починав пародіювати, Кікабідзе був у моєму «загашнику».

Напередодні весілля ти брав участь у проекті «Танці з зірками». Як ти поєднував все це? 
– Якось поєднував, хоча не можу сказати, що все встигав. Але в якийсь момент міг танцювати сальсу і думати про те, що буду говорити нареченій під вінцем.

0 коментарів

Залишити відповідь