Банда, до складу якої входив черкащанин, завдала державі мільйонних збитків

18.08.2015, 12:02
PM182image001
Фото: СГЗ УМВС в Черкаській області

Кримінальне провадження, відкрите відносно 3 членів організованої групи, які завдали державі мільйонних збитків та фактично позбавили житла трьох сімей в місті Корсунь-Шевченківський, завершено та направлено до суду. Про це повідомляють у СЗГ УМВС України в Черкаській області.

Оперативники управління протидії злочинності в сфері економіки УМВС України в Черкаській області виявили протиправну діяльність двох киян та жителя Черкаської області. Зловмисники з червня 2011 по лютий 2012 року, використовуючи підконтрольні їм підприємства на території Києва та Черкаської області, а також ряд фіктивних суб’єктів господарської діяльності, незаконно заволоділи більше ніж 1 мільйономдержавних коштів.

PM357image002
Фото: СГЗ УМВС в Черкаській області

Гроші були виділені в рамках державної цільової програми «Реалізація пілотних проектів в сфері житлово-комунального господарства» та призначалися для реконструкції двох чотирьохповерхових житлових будинків у місті Корсунь-Шевченківський.

PM150image004
Фото: СГЗ УМВС в Черкаській області

Внаслідок незаконних оборудок будівництво не завершилося. Крім того, під час реконструкції були пошкоджені квартири четвертого поверху, мешканці яких були змушені виселитися з квартир та залишилися фактично без житла, а через постійну вологу відбувається руйнація будинків.

В ході проведеного досудового розслідування, відкритого за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою), на майно підозрюваних накладено арешт на суму більш, ніж 1 мільйон гривень. Відносно організатора групи обрано міру запобіжного заходу у вигляді особистої поруки без права спілкування зі свідками та іншими учасниками процесу, з одночасною здачею документів, які дають право виїзду закордон, відносно інших співучасників – домашній арешт без права спілкування зі свідками, з носінням електронного засобу контролю.

0 коментарів

Залишити відповідь