Багатотисячні аліментні борги зупиняли черкащан при перетині кордону

09.07.2018, 16:08

В Управління державної виконавчої служби в Черкаській області розповіли про результати роботи після ухвалення Закону №7277 #ЧухихДетейНеБуває.

Загалом із початку року було стягнуто 55 млн грн, з яких 26, млн саме завдяки дії вищезгаданого закону. Тоді як у 2017-му стягли 53,3 млн грн.

До так званої #ДошкиГаньби ввійшло більше 8 тисяч жителів області.

Більше 6 тисяч неплатників аліментів, які мали борги за 6 і більше місяців, отримали постанови про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання.

– Житель Ватутіно, якому вручили повідомлення щодо заборони перетину державного кордону у зв’язку із заборогованістю в 42 тис грн, змушений був сплатити їх одразу. Аби мати змогу виїхати за межі України. Подібна ситуація була із неплатником із Христинівки, який заборгував за 6 років 53 тис грн. Його зупинили вже на кордоні, сума була сплачена. Пригадуємо випадок із Катеринопільського району, боржник не лише сплатив усю суму, а заплатив аліменти наперед до повноліття дитини, щоб більше не виникало проблем, – навів кілька прикладів начальник Управління ДВС Юрій Вишневський. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аліментним боржникам встановлять перепони на держслужбі та кандидатстві в депутати

 

0 коментарів

Залишити відповідь