Бачите порушників – пишіть на новий сервіс ДАІ

10.07.2015, 12:09

Jc_CefXaUPc

Сьогодні в Черкасах розпочав роботу сервіс інтерактивного обміну інформацією між громадянами та Державтоінспекцією. Відтепер боротися з порушниками ПДР правоохоронці будуть спільно з громадськістю.

ДАІ
Вхід на новостворений сервіс розміщено на офіційному сайті УДАІ УМВС України в Черкаській області. Громадянин, який став свідком порушення правил дорожнього руху надсилає фото — відеофайл з телефону чи реєстратору з зображенням автомобіля правопорушника, заповнюючи запропоновану форму.

Отриманий файл протягом двох хвилин розсилається всім патрулям ДАІ на вбудовані в автомобілі девайси, які з’єднані з оператором за допомогою 3G — зв’язку. Наряд ДАІ, в зоні якого скоєно правопорушення виїжджає за вказаною в повідомленні адресою для відповідної реакції.

_PtA4zaF9J0

Як вже повідомлялося раніше, після ліквідації блокпостів, роботу правоохоронців на них продовжують виконувати роботизовані відеокамери, натомість всі патрулі ДАІ переведені на цілодобове чергування. Також для більш оперативного реагування місто було умовно поділено на п’ять секторів, в кожному з яких чергує окремий екіпажі ДАІ. Всі патрулі знаходячись в постійному русі, зупиняти автомобілі вони можуть тільки в разі очевидного порушення правил дорожнього руху.

Також варто зауважити, що новий сервіс має інтерактивний, зворотній зв’язок і в подальшому громадяни зможуть перевірити реакцію правоохоронців на своє повідомлення на цьому ж сайті. Всі повідомлення про скоєння порушень ПДР працівниками міліції будуть розглядатися на загальних підставах.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Думаю, что через браузер в телефоне будет не совсем удобно передавать фото/видео. Было бы здорово, если бы сделали специпальное приложение для телефонов и планшетов.