Б’юті-досьє черкащанкам на новорічні свята

27.12.2017, 14:00

Матові покриття, нюдові відтінки та металеві втирки. Такі манікюрні новинки обирають найчастіше черкащанки до яскравих новорічних вбрань, – розповідають майстри. Ми підготували б’юті-досьє для нігтів на святкові дні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічний фен-шуй: поради майстра з манікюру

Матові поверхні

Спеціальні лаки і топове покриття з матовим ефектом не перестає користуватися попитом. Незмінним залишається головна вимога матового манікюру – він може наноситися тільки на ідеальну нігтьову пластину, так як матовість здатна виділити будь-які нерівності і вади нігтя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічний фен-шуй: як спланувати своє життя (поради психолога)

Нюдові кольори

Останніми роками не виходить з моди і нюдовий манікюр, який вигідно підкреслює природну красу нігтів. Nude в буквальному розумінні означає оголений, тому нігті фарбують у відтінки, наближені до кольору шкіри. До цього виду нейл-арту належать класичні варіанти декорування нігтів – покриття лаком та французький.

Для манікюру в стилі нюд потрібна ретельна обробка кутикули та рівна форма нігтьових пластин.

Металеві втирки

Металеві відтінки – це просто пік сезону. Спеціальні дрібні частинки з металевим блиском різної текстури та відтінку надають лаку будь-якого кольору нового звучання.

Дзеркальна пудра для манікюру – дуже дрібний блискучий поліестеровий пил. Він надає манікюру дзеркальний хромовий блиск. Така пудра дуже стійка до ультрафіолетового випромінювання, води, інших розчинників. Пудра має світловідбиваючі властивості, що дозволяє їй в рази перевершувати гель-лаки з металевим ефектом, або навіть фольгу для манікюру. Переваги дзеркальної пудри полягають в тому, що нею дуже легко користуватися і це зможе зробити навіть новачок нейл-арту. Дзеркальна пудра буває різних відтінків і кольорів.

Новорічні золоті відтінки та перламутровий ефект

Астрологи радять для новорічної ночі певну гаму для наряду. Цих рекомендацій можна дотримуватися і при обранні ідей манікюру на Новий 2018 рік. Жовта собака, яка вступає вже зовсім скоро в свої права, вважає за кращі такі відтінки: жовтий і золотий, пісочний, теракотовий, помаранчевий, але не яскравий, коричневий, шоколадний, чорний, всі відтінки зелені, цілком можна дозволити собі блакить і модний відтінок «Тіфані».

Звичайно, прислухатися до порад астрологів можна, тим більше, що вони практично збігаються з тенденціями моди, але головне – це власне відчуття образу і гармонія всіх його складових.

Перламутровий ефект ще один модний тренд, або як ще їх звуть «бензинові». При такому варіанті манікюру вбрання може бути і зовсім скромним, все одно шансів залишитись непомітною – мало.

Урізноманітнюють нігті і цікавими деталями, аплікацією на один або кілька нігтів, розсипом піску для манікюру, візерунками, мереживом, геометричними наліпками, ефектом омбре.

0 коментарів

Залишити відповідь