“Азот” майже повністю розрахувався за електрику з “Черкасиобленерго”

13.08.2017, 17:30

“Азот” розрахувався з “Черкасиобленерго” за електроенергію липня й перерахував “Черкасиобленерго” ще 36 млн грн. Ці надходження дозволили погасити заборгованість із заробітної плати за липень. Енергетики отримали половину заробленого за цей місяць, інформує прес-служба підприємства.

– Наше підприємство наразі перебуває за крок до повного погашення заборгованості з заробітної плати, – зазначає голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. – Це передусім заслуга працівників компанії, які відстояли свої права. Крім того, керівництво Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, поставилося з розумінням до вимог трудового колективу, підтримка губернатора та народних депутатів від Черкащини, розпочатий діалог з ПАТ «Азот» забезпечили спільний результат.

Уже в серпні товариство зможе виплачувати поточну заробітну плату. До 15 серпня очікується останній транш від ПАТ “Азот”, який дозволить завершити виплату заборгованості з заробітної плати.

0 коментарів

Залишити відповідь