Артюх не сяде за грати за смертельну ДТП

08.12.2017, 9:16

Сьогодні у Придніпровському райсуді оголосили вирок у справі екс-проректорки ЧНУ Б, Хмельницького Валентини Артюх.

Про це повідомляє кореспондент “Інфоміст”.

Нагадаємо, 12 липня цього року в Черкасах екс-проректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Валентина Артюх вчинила ДТП. Загинула пішохід – 69-річна місцева жителька та було пошкоджено п’ять автомобілів.

Суд призначив покарання 3 роки позбавлення волі, але згідно закону про амністію її звільнили від покарання. Також суд зняв арешт із її авто та присудив виплату коштів за вартість експертизи 4 тис 700 грн. Випробувальний термін – 2 роки.

“Позбавити права керування транспортним засобом на 3 роки, звільнити Артюх, застосувавши Закону про амністію, прийнятий у 2016-му році”, – зачитав ухвалу суддя.

Пом’якшувальними фактами є несудимість Валентини Артюх, виплата матеріальної шкоди потерпілій, а саме доньці загиблої Владиславі Благовіщенській, інвалідність та визнання вини.

Опісля засідання Артюх ще раз слізно просила прощення у рідних загиблої.

Як писав “Інфоміст”, екс-проректор вишу твердить, що не пам’ятає подій скандальної ДТП.

10 коментарів

Залишити відповідь

 • > Артюх не сяде за грати за смертельну ДТП

  В Україні мери, навіть і екс, за ґрати в принципі не сідають.

  > виплата матеріальної шкоди потерпілій,

  Це взагалі як? у могилу закопати?

 • Кто бы сомневался. Наверное дочь сильно “подсуетилась”, чтобы маму не сажали. Сначала 3 месяца держала в облбольнице, и потом, видать, бывший статус маман сыграл не последнюю роль. Те, кого сажают за сбитых, вернее, убитых на дороге, тоже не имеют судимости, однако это не мешает суду их сажать за решётку.

 • І цe всe?! А чому мовчать відомі чeркаські журналісти — відомі правдолюби, захистники скривджeних?! Чи тут “кишка тонка” змагатися? Чи, можливо, ця брудна справа — нe найкращий і нe найвигідніший спосіб попіаритися? Кращe ж публічно “розпинати” тих, хто нe має статусу, зв’язків і грошeй, щоб відстояти сeбe?! Мабуть, статус винуватиці дтп та іі впливових друзів зробив цю справу нецікавою для мисливців за сeнсацією…Цe ж нe якась там вчитeлька чи виховатeлька з дитячого садочка..

 • Скоро на волю вийде “неходячий” Ладан. Хто з правоохоронних органів поцікавився його липовими діагнозами? Там все шито абсолютно білими нитками. Мені цікаво, СБУ це проковтне?

 • Цитата: “Позбавити права керування транспортним засобом на 3 роки, звільнити Артюх, застосувавши Закону про амністію, прийнятий у 2016-му році”, – зачитав ухвалу суддя.”

  Через 3 года снова на дорогах города. Ждите.

 • А ви що не знали що журналісти продажні? Особливо з Громадського телебачення не тільки продажні а ще й трусливі як коти.