Реклама

molli

Апеляційний суд “виселять” із Будинку правосуддя

Апеляційний суд Черкаської області незабаром “виселять” із Будинку правосуддя. Про це у коментарі виданню “ІнфоМІСТ” повідомив заступник начальника територіального управління ДСА України в Черкаській області Юрій Будченко.

– Апеляційному суду виділено приміщення в колишньому готелі “Россава”, по вулиці Фрунзе. На сьогодні частина цивільної палати чинить правосуддя вже у новому приміщенні. В інших приміщеннях проводиться ремонт. У майбутньому туди переселять у повному складі Апеляційний суд, – розповів Будченко.

На 4-му поверсі Будинку правосуддя нині працює кримінальна палата. Швидше за все після відселення і цієї палати, приміщення поділять між іншими судами, які розташовані у Будинку правосуддя.

– Буде проведена оптимізація використання приміщень. І потім буде ухвалено рішення щодо його цільового призначення. З 1 березня 2017 року всі справи мають слухатися виключно у залах судових засідань. На сьогодні у суді з 19-тьма суддями усього 3 зали засідань, а потреба – 12-ть. Решту справ, якщо вони цивільні, то слухаються в кабінетах. А в залах розглядають виключно кримінальні справи, але і цих залів недостатньо. Тому є черги та затримки у розгляді справ, – розповів заступник начальника територіального управління ДСА України в Черкаській області.

Нагадаємо, минулого тижня монітори Національного превентивного механізму перевірили Придніпровський районний суд міста Черкаси та виявили у Будинку правосуддя чимало порушень.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама