Антимонопольний комітет виявив порушення у роботі виконкому

28.09.2017, 9:10

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Чигирин.

Як встановило обласне відділення АМКУ, виконавчим комітетом Чигиринської міської ради виконавця послуг з вивезення твердих побутовихвідходів у межах міста Чигирин було визначено у 2015 році на 12 місяців. Однак нових конкурсів на надання цих послуг у відповідності до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабміну органом місцевого самоврядування проведено не було.

“Така бездіяльність обмежує право суб’єктів господарювання, які мали (мають) намір взяти участь у таких конкурсах, змагатися за право надавати дані послуги споживачам міста, тобто використовувати власні досягнення для отримання переваг порівняно з іншимисуб’єктами господарювання”, – йдеться у повідомленні комітету.

Рішенням адміністративної колегії територіального відділення бездіяльність виконавчого комітету Чигиринської міської ради визнана порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, яка може призвести до недопущення конкуренції на ринку вивезення побутових відходів.

0 коментарів

Залишити відповідь