Реклама

molli

Антимонопольний комітет оштрафував черкаського підрядника

Адміністративна колегія Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України наклала штрафні санкції на товариство з обмеженою відповідальністю «Автомагістраль-Центр» за неподання інформації територіальному відділенню у встановленні законодавством строки.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” повідомила голова Черкаського територіального відділення Антимонопольного комітету Юлія Чемич.

Проти підприємства здійснюється розслідування стосовно недотримання ним та ще одним суб’єктом підприємницької діяльності чинного законодавства у сфері захисту економічної конкуренції та державних закупівель під час проведення Черкаською міською радою закупівлі робіт з реконструкції вул. Менделеєва від вул. Санаторної до вул. Ярослава Галана м. Черкаси (I черга), учасниками якої було і ТОВ “Автомагістраль-Центр”.

Підприємство  належить родині Анатолія Бурського, який очолював департамент капітального будівництва Черкаської ОДА в роки губернаторства Сергія Тулуба. Окрім, власне, самого екс-чиновника, частками в товаристві володіють також його сини Максим та Денис.

Як вже писав «ІнфоМІСТ», раніше прокуратура домоглася розірвання  договору, укладеного за результатом згаданої вище закупівлі у зв’язку з пов’язаністю між собою учасників торгів. 

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
сергей Нещодавні автори
сергей
сергей

На 100 гривень?

Реклама

Реклама