Реклама

molli

Антимонополісти виграли судову справу щодо одного із готелів Черкас

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 13 червня цього року у справі № 925/63/17 підтверджено правомірність рішення адміністративної колегії територіального відділення Антимонопольного комітету. 

Про це у “Фейсбуці” написала очільниця Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Юлія Чемич. 

Як повідомлялось раніше, у листопаді 2016 року приватне підприємство «Готельно-ресторанний комплекс «Апельсин» було притягнуто до відповідальності за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді подання недостовірної інформації на вимогу голови територіального відділення.

Не погоджуючись з таким рішенням, підприємство звернулось до господарського суду Черкаської області.

“Задовольняючи позов господарський суду Черкаської області зазначив, що подання недостовірної інформації Антимонопольному
комітету України є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції в розумінні пункту 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у поєднанні із вимогами статей 22, 22-1 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» лише тоді, коли така інформація була надана на вимогу Антимонопольному комітету України чи його територіальних органів, а не з власної ініціативи суб’єкта господарювання”, – йдеться в повідомленні антимонополістів.

Суд апеляційної інстанції звернув увагу на те, що для доведення факту подання недостовірної інформації на вимогу голови територіального відділення, законодавство про захист економічної конкуренції не ставить в залежність чи надана інформація на вимогу голови територіального відділення з власної ініціативи суб’єкта господарювання чи ні. Достатнім є встановлення самого факту надання недостовірної інформації у відповідь на вимогу голови територіального відділення.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама