АМКУ оштрафував “Черкасиобленерго” на 68 тисяч гривень

23.09.2017, 9:33

Черкаське відділення АМКУ оштрафувало публічне акціонерне товариство “Черкасиобленерго” за зловживання монопольним становищем.

Про це у “Фейсбуці” повідомляє керівник черкаського відділення АМКУ Юлія Чемич.

До територіального відділення надійшла заява постачальника електричної енергії за нерегульованим тарифом щодо неправомірних дій з боку ПАТ “Черкасиобленерго”, за результатами розгляду якої, адміністративною колегією територіального відділення було розпочато розгляд справи за ознаками вчинення порушення ПАТ “Черкасиобленерго” законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановило відділення, ПАТ “Черкасиобленерго” не було дотримано строку надання постачальнику електричної енергії за нерегульованим тарифом договору на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та необґрунтовано відмовлено в укладенні зазначеного договору. Такими діями ПАТ “Черкасиобленерго” створило заявнику перешкоди доступу на ринок постачання електричної енергії Черкаської області.

За порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ПАТ “Черкасиобленерго” накладено штраф у розмірі 68000 гривень, який сплачено до Державного бюджету України.

0 коментарів

Залишити відповідь