Активісти Золотоніщини домагаються зміни керівника РЕМу

17.07.2015, 15:46

DSC_0009

17 липня 2015 року голова обласної ради Валентина Коваленко зустрілася із золотоніськими активістами – представниками Координаційного комітету сприяння обороні України та низки місцевих громадських організацій: «Народна Рада. Золотоноша – наше місто», «Союз Чорнобиль», «Спілка ветеранів Збройних Сил України» та «Спілка підприємців Золотоніщини».

Напередодні громадські активісти Золотоніщини звернулися до голови обласної ради із листом, в якому попросили «посприяти громаді Золотоніщини у вирішенні питання щодо не допущення подальшого перебування на займаній посаді директора Золотоніського РЕМ Івана Собка та призначення на цю посаду особи, яка б відповідала вимогам сучасного керівника та всебічно відповідала інтересам громади Золотоніщини».

За словами представників району, на сьогодні там складається дуже напружена ситуація щодо продовження діяльності зазначеного посадовця. На неодноразові звернення громади Золотоноші та Золотоніського району до керівництва ПАТ «Черкасиобленерго», нарікання з боку жителів району на роботу керівника РЕМу – отримували лише відмовки, наштовхуючись на нерозуміння й небажання вирішувати проблему.

Тим часом, «У випадку поновлення пана Собка на раніше займаній посаді, громадські організації міста та району, які представляють інтереси громади, докладуть усіх зусиль, включаючи всі форми акцій протесту, дозволені законодавством, а також проведення безтермінових пікетувань Золотоніського РЕМ та ПАТ «Черкасиобленерго» аж до блокування їх роботи, щоб не допустити пана Собка на робоче місце», – наголошують активісти та додають, що принципова позиція не в тому, щоб призначити певну кандидатуру на посаду директора місцевого РЕМу, а в тому, щоб «керівником не був Собко».

– Ця людина не лише не користується авторитетом в районі і місті, він має однозначну негативну «біографію» свого перебування на посаді. І це стосується не лише нашого району, але й інших, де він також займав керівні посади… Вже відбулося кілька загальнорайонних зібрань громадян, на яких люди висловили однозначне «ні» пану Собку, однак ні тодішнє, ні нинішнє керівництво «Черкасиобленерго» нас не почуло. Та й з виконуючою обов’язки директора підприємства, за місяць намагань і прохань, так і не вдалося зустрітись, – зазначають представники громадськості.

– Впродовж останніх 7 місяців Іван Собко знаходиться на лікарняному та має намір повернутися на раніше займану посаду директора. В той же час він веде активну громадсько-політичну й комерційну діяльність, відвідує сесії районної ради, депутатом якої є…

Як зауважила Валентина Коваленко, останнім часом звернень такого характеру тільки побільшало:

«До мене йде багато людей, які скаржаться на свавілля чиновників, хабарництво. Переконана, що суспільство повинно знати цих посадовців, давати оцінку такій діяльності й домагатись відповідного реагування на їхні дії. На жаль, на сьогодні складається враження не боротьби з корупцією, а згортання таких заходів… Я розумію ваш відчай та усіма силами, в межах своїх повноважень спробую допомогти вам підважити цю проблему, домогтися справедливого рішення».

0 коментарів

Залишити відповідь