Агенція регіонального розвитку відмовилась від мети вийти на самоокупність

01.01.2018, 12:00

Протягом минулого року Черкаська агенція регіонального розвитку надали послуг бізнесу та громадським організаціям на 29 000 грн.

Про це під час прес-сконференції повідомив директор АРР Іван Подолян.

За його словами, на початку роботи вони ставили собі за мету вийти на самоокупність. Однак нині вирішили відмовитися від неї з двох причин.

– По-перше, європейські партнери вважають, що ми створюємо нечесну конкуренцію для бізнесу, який надає такі ж послуги. Адже ми не комерційна установа і податків не сплачуємо. Окрім того у європейських країнах такі організації функціонують за рахунок коштів із бюджету. По-друге, ця мета змушувала нас фокусуватись на зароблянні коштів, а не на стратегічних проектах регіонального розвитку, – говорить Подолян.

Якою буде доля АРР в наступному році вирішать депутати обласної ради на черговій сесії.

Нагадаємо, у минулому році роботу агенції на 825 тисяч гривень профінансував бізнес, ще півмільйона на техніку та створення прозорого офісу спрямували з бюджету.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Цього і слід було очікувати!!! раніше подібна структура також була… Карманніка обидва дітища, перше – майже мертвонароджене було (на другому поверсі ОДА розміщалось)… Так ніхто не каже скільки витрачено коштів на оренду приміщень, комунальні послуги, зв’язок, зарплату і т.д., а заробили лише 29 тис.грн.