“Або врятуємо сільську медицину, або залишимося без села”, – Анатолій Нужний

06.02.2018, 16:24

Новий очільник обласного осередку політичної партії “Наш край” Анатолій Нужний пропонує депутатам обласної ради передбачити кошти для вирішення проблеми функціонування центрів первинної медико-санітарної допомоги у селах Черкащини.

Про це інформують у прес-службі “Нашого краю”.

2 березня цього року запланована сесія Черкаської обласної ради, під час якої затверджуватимуть Програму соціально-економічного розвитку області.

Нині однією із найболючіших проблем на селі є отримання жителями медичної допомоги. Зазвичай для цього доводиться долати десятки кілометрів до райцентру, щоб здати аналізи, потрапити на прийом до терапевта або пройти лікувальні процедури. У багатьох селах ФАПи взагалі відсутні. А ті, що є — у жахливому стані: розташовані у приміщеннях, які давно потребують ремонту, ще з радянськими кушетками та медичними апаратами. Більше того, у ФАПах немає вагів, ростомірів, інгаляторів для дихання, сучасних тонометрів, холодильників для вакцин, тощо. А найголовніше — там немає кому лікувати.

– Лікарі не хочуть їхати працювати в село — ніхто не забезпечив їм гідних умов та оплати праці! Тому ми звертаємося до депутатів Черкаської обласної ради з пропозицією передбачити у Програмі соціально-економічного розвитку кошти на придбання медичного обладнання, комп’ютерної техніки та на створення умов для проживання лікарів. Наприклад, на ремонт та забезпечення ФАПів лише у Катеринопільському, Звенигородському і Тальнівському районах потрібно закласти від двох до чотирьох мільйонів гривень лише на першочергові, найболючіші потреби. Тому ми надаємо пропозиції заздалегідь, щоб депутати встигли їх розглянути на засіданні бюджетної комісії та винесли це питання на сесію 2 березня, — зауважив Анатолій Нужний, якого нещодавно на партійній конференції обрали головою Черкаської обласної організації політичної партії “Наш край”.

Анатолій Нужний — 35 років, черкащанин, народився та виріс у нашому обласному центрі. Більше 15 років займався бізнесом. Згодом поринув у громадську діяльність. Учасник Революції Гідності, активно допомагає волонтерам та АТОвцям. Працював в органах місцевого самоврядування:  виконував обов’язки голови Чорнобаївської районної ради. Також був радником голови Черкаської ОДА. Одружений, виховує двох маленьких синів.

Нагадаємо, що Анатолій Нужний — єдиний серед голів та заступників районних рад Черкащини, хто юридично правильно заповнив декларацію.

0 коментарів

Залишити відповідь