700 мільйонів на ремонти. Які дороги на Черкащині «підлатають» цьогоріч?

10.07.2018, 14:00

На Черкащині цього року заплановано робіт по поточних середніх ремонтах доріг загального користування державного значення на понад 700 мільйонів гривень.

Про це під час під час виїзної наради у Смілі повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

– У першу чергу відбуваються роботи на міжнародній дорозі Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, яка проходить від межі Вінницької області до Умані, протяжністю більше 30 кілометрів. У цьому році цей об’єкт планують здати у повному обсязі. Також на цій ділянці дороги уперше за 5 років відбувається реконструкція шляхопроводу. Роботи вже розпочали, рух здійснюється по об’їзній дорозі. Ремонт триватиме близько 3-4 місяців, – говорить Демиденко.

У цьому році також планують завершити обсяг робіт по автодорозі Київ – Знам’янка (від межі Смілянського району до Кіровоградської області). Також вже завершені роботи з поточного середнього ремонту мосту, та у Червоній Слободі.

Згідно Постанови КМУ, виділено кошти на фінансування робіт з проведення поточного середнього ремонту в селі Мошни. Роботи розпочнуться вже за кілька тижнів, планують завершити ремонт за 3-4 місяці.

Окрім цього будуть проведені роботи за рахунок коштів від митного експерименту з поточного середнього ремонту мосту через річку Рось. Там роботи стартують незабаром. Триває процедура підписання договору. Очікують фінансування і на виконання ремонтних робіт на драбівських дорогах.

– У цьому році ми вже повністю провели ямковий ремонт робіт на той ліміт коштів, який був спрямований. У разі виділення додаткового фінансування роботи з ямкового ремонту будуть продовжені, – говорить очільник САД у Черкаській області. – Цього року 600 тисяч квадратних метрів доріг державного значення уражені ямковістю. Минулоріч було лише 300 тисяч метрів квадратних. Ми за рахунок коштів, які нам виділили, не можемо на всіх дорогах виконати роботи. У першу чергу працюємо на дорогах з інтенсивним рухом.

0 коментарів

Залишити відповідь