7 речей, які ніколи не роблять успішні жінки

13.04.2018, 12:30

Сучасний ритм життя успішних жінок, суттєві відрізняється від описаного в книгах раніше, минулих часів.
І це не дивно, час не стоїть на місці змінюються цінності, пріоритети, потреби та і саме суспільство.
Часто поняття успіху асоціюється саме з чоловіками. Але історія приводить багато прикладів успішних жінок, які незалежно від стереотипів, зробили відкриття та змогли досягнути цілей. Зараз часто можна зустріти події, статті, де жінки, борються за рівноправність.

Хочу сказати, що часто рівноправністю плутають з рівністю, та і трактують фемінізм не зовсім вірно. Але сьогодні не про це, тому що я вважаю ніхто не обмежує наших прав.

Є багато яскравих представниць, які мають бізнес, займають високі посади, і взагалі реалізуються так захочуть. Тут все залежить від внутрішніх пріоритетів. Ми або шукаємо виправдання, або шляхи до наших мрій.

Цікаво, що, у кожної великої жінки своя унікальна історія. Але є те, що об’єднує їх всіх, властивість яку можна знайти майже в кожній. І деякі з них, звичайно не всі я висвітлила тут.

1. Не перестають піклуватися про себе

Справжні пані, чітко розуміють, що саме вони відповідальні за своє здоров’я, настрій, відчуття, та стан життя. Сильна жінка завжди знаходить рішення як підтримати себе і не чекає, щоб це зробив хтось інший. Добре коли так є, але можна і зачекатись. Адже ми у себе одні.

2. Не пліткують

Й справді, саме плітки часто асоціюються з жінками. І жінки полюбляють більше говорити ніж чоловіки, це факт. Але успішна жінка, ніколи не буде витрачати свою енергію, для обговорення деталей приватного життя інших людей. Адже є безліч інших тем.

3. Ви не зустрінете сильну, успішну жінку, яка дозволяла б комусь маніпулювати собою, хіба що це може бути неусвідомлено або випадково. Важливо вміти розпізнавати перші ознаки маніпуляторів і відразу припиняти всі спроби.

3. Не скаржаться на долю

Освічена жінка добре знає, що її доля – це лише ряд прийнятих або не прийнятих рішень. Тому, бере відповідальність за їх вирішення і робить все щоб відбулись зміни.
Скаржитися – значить змиритися з реальністю і здатись. Інколи це найпростіше. Але, сильні пані не обирають легких шляхів.

4. Не піддаються смутку

Інколи незалежно навіть від статі. Ми можемо залишитись абсолютно одні. І такі періоди є просто необхідні, вони роблять нас сильнішими, загартовують, вчать багато чому і дають можливість прийняти нові рішення.

У кожної людини є вибір, піддатись смутку і залишитись на місці, або зібрати всі сили й рухатись вперед. У найскладніші моменти життя не дозволяють емоціям взяти верх.

Вони знаходять в собі сили на те, щоб прогнати тугу, побачити нові перспективи та продовжувати рух.

5. Не втрачати віру в себе

Складно досягнути щось без віри. І навіть в моменти коли сумніваються всі, вони переповнені вірою в себе і свою мрію.

Віра – це рушійна сила, яка вивільнює енергію, це так важливо як і дії.

Саме тому, успішні жінки не дозволяють нікому загасити вогнище віри в їх серці, і самі щодня підтримують його, навіть коли все здається дуже складним.

6. Вони не залежать від думки інших

Сильні жінки ніколи не будуть підлаштовуватись під натовп, моду чи догоджати. Адже всім «правильним» не будеш. Вони дотримуються своїх цінностей. Їх впевненість дозволяє вистояти, попри те, що оточення їх не приймає і не розуміє.

Яскравий приклад Коко Шанель, як же висміювали її коли вона одягнула штани. Вона писала про той період життя, що відкрито сміялись плювали й критикували. Але сьогодні штани це частина гардеробу кожної. А вона стала іконою стилю.

7. Не зупинятись

Ніщо не може зупинити сильну жінку, і саме це дає право вже називатись успішною.

У кожної є потенціал, який можна реалізувати, всупереч складнощам і перешкодам.
І сильні жінки це розуміють – вони не зупиняються ні перед чим, щоб отримати те, до чого прагнуть!

Валерія Любаха, засновник студіі макіяжу Little V-studio, фешн-ілюстраторка

Джерело: Фейсбук

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь