6 арт-способів підійти до вирішення проблем творчо

19.05.2018, 9:01

От бувало таке, що маєте гарний настрій, гуляєте в місті. Робите буденні справи і десь вам не по заслузі нагрубіянили: чи то в магазині чи маршрутному таксі. Інша людина можливо це зробила не свідомо. І так, можливо мала поганий настрій і тут трапились на шляху ви. І настрій може зіпсуватись інколи після подібної ситуації. Так, проблеми бувають у всіх, це факт. Але замість того, щоб сумували і шкодувати себе, потрібно підходити до їх вирішення творчо!

Ось кілька творчих варіантів.

1. Маєте проблему?

Намалюйте її. Так, як уявляєте. Нехай це буду карлючки, щось зрозуміле чи ні. Тут не важливі ваші вміння, малюйте вільно. Будь-чим, одним кольором чи оберіть кілька. А потім як завершили, порвіть. Порвіть, і викиньте, або спаліть. Як буде підказувати ваше чуття.

2. Вас хтось дратує? Маєте неприємну розмову? Втомлює свою поведінкою?

Уявіть цю людину у вигляді маленької фігурки, яка на повітряній кулі відлітає десь високо вверх! Обов’язково при цьому побажайте щиро успіху.

Або в такому випадку подаруйте подумки щось. Щось, що ви вважаєте, може ощасливити ту людину.

Замисліться, що їй може не вистачати. Уваги? Подаруйте квіти. Це може бути будь-що, це ж думки! Головна умова робити це щиро та з добрим наміром.

І ви помітите, що або ваша розмова завершиться і розбіжності пропадуть. Або людина просто зникне з вашого життя.

3. Використовуйте таке формулювання « Так, я маю цю проблему, зате….»

І додайте щось своє, наприклад «зате навчусь терпіння та спокою», (це формулювання зараз використовую я), «мої рідні поряд», «зате маю де жити й що істи» і т.п.
Замінюючи погані думки подібним формулюваннями, ми не даємо негативу поглину нас й стаємо більш впевнені та позитивні.

4. Придбайте або створіть свій талісман.

Знаєте, як є талісмани на вдачу? Це може бути камінець, будь-що. Щось малесеньке, що можливо захочете брати з собою у важливі дні.

Також можна придбати додому наприклад підкову. Придумуйте власні «ритуали», які підіймають вам настрій. Адже це головна мета.

5. Генеральне прибирання.

До речі, доведено, що прибирання позитивно впливає на наш психологічний стан.

Зробіть генеральне прибирання, викиньте все, чим давно не користуєтесь. Все зламане та непотрібне.

Вимийте все, щоб в повітрі відчувався аромат чистоти.

Також в такі моменти можна сказати «Старе піди, нове прийди». Це магія повсякдення, яку створюємо ми, дайте своїй фантазії розгулятись.

6. Читайте афірмації.

Відчувайте, вірте в них. Складайте свої. Позитивне ставлення до світу, та вміння притягувати хороші події це вміння, якого можна навчитись.

Придумайте симоронський ритуал. Ви знайомі з техніками симорон? Якщо ні, можу вас познайомить! Вони допомагають жити весело.

Валерія Любаха, блогерка

Джерело: Фейсбук

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь