5 звичок, які змінять ваше життя на краще

18.10.2017, 11:09

Деякі люди шукають щастя все життя, так його і не знаходять. Другі впевнені, що їм призначено бути щасливими і помічають щастя у всьому і скрізь. Що ж таке щастя?

Щастя – це досить складне явище і для кожного безперечно це щось своє. Ельчин Сафарли говорив про те, що щастя – це стан душі.

Я зібрала декілька порад, які змінять життя на краще або, як мінімум, піднімуть настрій. Станьте щасливими й побачите, наскільки світ дивовижний і багатий на можливості.

1. Проблема – не проблема.

Суть полягає в тому, щоб сприймати проблему як випробування, з яким ви обов’язково впораєтеся. Не «апокаліпсис», якому запобігти не можна, а як новий рівень у грі, який потрібно пройти. У вас сталась неприємність? Не впадай у відчай. З будь-якого лабіринту є вихід. Головне – прагнути віднайти його. Шукайте рішення, що можна змінити, а не піддавайтесь відчаю.

2. Більше слухати.

Вчіться не лише говорити, а й слухати. Чим більше ви слухаєте, тим більше знань отримуєте.

3. Даруйте добро.

Будьте щедрими на гарні вчинки, не заради нагороди, а просто так, головне, щоб це щиро було. Спробуйте нагодувати бездомного пса, віднести непотрібні речі в дитячий будинок. Ви побачите, наскільки добро робить нас щасливішими.

4. Неважливо як часто ви падаєте, важливо – як ви встаєте.

Робить помилки кожен з нас. Якщо впали – встаньте, немає сил встати – повзіть. Не забувайте про те, що в цьому житті перемагають тільки сильні. Духовна сила – важлива якість щасливої людини.

5. Тут і зараз.

Цінуйте момент, будьте щасливі сьогодні. Настала осінь, і вам хочеться зібрати цілий оберемок листя, як в дитинстві? Вам хочеться з’їсти величезний круасан, запиваючи какао? Зробіть це! Не відкладайте щастя, радійте життю сьогодні. Не відмовляйте собі в невеликих, простих радостях.

Про щастя написано багато книг, розказано історій, та думок. Хотілося б сказати про те, що щастя – це для кожного своє, головне помічати його, ловити. Ніхто не навчить бути щасливим, лише ми самі можемо цього навчитись.

Будьте щасливі зараз, сьогодні.

Валерія Любаха, б’юті-блогер

Джерело: Фейсбук

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь