5-річний малюк на Христинівщині, граючись із сірниками, знищив 100 кг сіна

18.08.2015, 13:30

1375252374_310713-1

17 серпня у селі Козаче, Христинівського району, на приватній території сталася пожежа у сіннику. Вогнем пожежі знищено сінник та близько 100 кг сіна яке зберігалося всередині. Як з’ясувалося, до пожежі призвели пустощі із вогнем 5-ти річного сина господарів, який, залишившись без нагляду, бавився сірниками поряд із сінником. Коли ж сталася пожежа, хлопчик втік. Про це повідомляють черкаські надзвичайники.

Лише пильність сусідів дала змогу вчасно виявити та повідомити про пожежу. На її ліквідацію, крім співробітників Христинівської пожежно-рятувальної частини, залучалася також добровільна пожежна дружина СТОВ «Обрій» із села Талалаївка. Під час пожежі ніхто не постраждав.

Цього ж дня о 20:20 у селі Драбівка, Корсунь – Шевченківського району на території приватного домоволодіння загорівся сінник. На ліквідацію пожежі терміново прибули співробітники Корсунь – Шевченківської пожежно-рятувальної частини та пристосована для пожежогасіння автотехніка АФ «Корсунь». Спільними зусиллями професійних вогнеборців та волонтерів місцевого осередку пожежу о 22:35 було ліквідовано.

Внаслідок пожежі вогонь знищив близько 7 тонн сіна та покрівлю поруч розташованої надвірної споруди

Причиною пожежі став підпал.

0 коментарів

Залишити відповідь