Сертифікат ЗНО діятиме два роки, – в Черкаській ОДА розповіли про закінчення навчання

16.05.2016, 12:00

Під час координаційної наради обговорили закінчення навчального року в області, проведення ЗНО та закуплення шкільних автобусів до нового навчального року.

– Зараз треба починати готуватись до наступного навчального року. У нас є низка проблем.  Йдеться про підвезення учнів і закупівлю шкільних автобусів, формування повних шкіл і проведення відповідних ремонтних робіт. Зараз ми маємо час на вирішення нагальних питань, – сказав голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Із доповіддю на засіданні виступив начальник управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.

– У цьому році завершує навчання 110 тисяч учнів, зокрема випускників 4-го класу – 10 770, 9-го класу – 9 923, 11-го класу – 6 657 учнів. Свято останнього дзвоника проводитимуть 27 та 28 травня. Вручення документів про освіту випускникам 11 класу проводитиметься у 457 школах. Випускні вечори заплановані у школах із 27 по 31 травня, – повідомив Данилевський.

Він повідомив, що 5 травня вже відбулося ЗНО з української мови та літератури, 11 травня – з математики, 13 травня – з історії України. 20 травня відбудеться державна підсумкова атестація у школах з іноземної мови.

На ЗНО зареєструвалися 8 010 учнів, з них – 6 340 – цьогорічні випускники 11-тих класів, 1670 – випускників минулих років та учнів і студентів професійно-технічних навчальних закладів.

У ЗНО з української мови взяли участь 7700 осіб, з математики – 3,5 тисячі, з історії України – 5405 учнів. Наступні тестування відбуватимуться з 3 по 17 червня.

– Поліцією області було забезпечено охорону усіх 42 пунктів проведення ЗНО. Проведено заходи щодо унеможливлення потрапляння на територію пунктів небезпечних речовин, засобів фіксації, обробки, передавання та зчитування інформації. Були неприємні факти вилучення телефонів та інших засобів фіксації. Також цьогорічні сертифікати ЗНО вперше будуть діяти протягом двох років, – повідомив Данилевський.

Вступна кампанія у ВНЗ цього року розпочнеться 15 червня і завершиться 25 серпня. Прийом документів у вищі навчальні заклади розпочнеться 11 та триватиме до 27 липня.

– По завершенню навчання необхідно провести пришкільне літнє оздоровлення. Особливу увагу ми звертаємо на літні мовні табори та військово-спортивні табори. Потрібно за ті кошти, які були надані державою, придбати підручники для 4-7 класів. Це завдання потрібно виконати до 1 вересня. По шкільних автобусах: 9 районів уже оголосили тендери з 19 тих, на які виділені кошти. Автобуси також потрібно придбати до 1 вересня, – сказав начальник управління освіти та науки ОДА.

0 коментарів

Залишити відповідь