Реклама

molli

Чорновол звинуватила нардепа Бобова в причетності до затримання Пустовара

13023647_986676798106282_133210321_n.png

Народна депутатка Тетяна Чорновол під час брифінгу у Верховній Раді прив’язала відсторонення начальника нацполіції області Владислава Пустовара до розслідування резонансного вбивства корсунського журналіста Василя Сергієнка.

У своєму виступі Чорновол наголосила на причетності нардепа з Черкащини Геннадія Бобова до вбивства.

– На автомобілі, в якому потім слідство знайшло кров Сергієнка, вони (підозрювані – ред.) приїхали на розбірку: намагалися спалити сільськогосподарську техніку конкурента Бобова в аграрному бізнесі. Ці особи також довго жили на базі Геннадія Бобова під назвою “Модус” у корсунському лісі.  Цей “Модус” оформлений на ТОВ “Олімпія”, а в засновниках його – ТОВ “Панда”, гендиректор “Панди” – Бобов, – розказує Чорновол.

Депутатка заявила, що тітушки, нібито задіяні Бобовим під час виборів до Верховної Ради, також жили на цій же базі. У ході обшуків правоохоронці виявили на базі 2 автомати, що були видані в Києві.

За словами Тетяни Чорновол, Владислав Пустовар зробив усе можливе, щоб довести справу до суду і притягнути Геннадія Бобова до відповідальності.

– Пустовор організував усе можливе, щоб коло навколо Бобова було максимально звужене. Навіть конкурент Бобова, техніку якого намагалися спалити, дав в суді покази проти Бобова. Тобто було вже скільки доказів, що очікували, що ці люди, які є виконавцями, дадуть покази. Однак зроблено зараз все можливе, щоб розвалити цю справу в суді, щоб залякати тих, хто може дати покази, – сказала народна обраниця.

Затримання Пустовара Чорновол назвала “розправою” і “показухою, розіграною за сценарієм”. На її думку, “підставу” організував якраз Бобов.

– Відбулася розправа над колишнім очільником черкаської міліції, який довів резонансну справу до суду. Це певно єдина резонансна справа, яка в такій якості дійшла до суду. Це все організував Бобов, щоб розвалити справу, щоб розправитися з принциповим працівником міліції. Я знаю, що Бобов бігав по кабінетах і лив крокодилячі сльози, розповідаючи, що він не вбивав Сергієнка. Пропонував золоті гори, щоб розвалити цю справу.

Чорновол припустила, що Бобов “достукався” до керівника внутрішньої безпеки нацполіції Георге Грігалашвілі, і той допоміг йому в боротьбі проти очільника черкаської поліції.

Нагадаємо, Генпрокуратура затримала Владислава Пустовар під час спроби дати хабар за проходження атестації двох своїх підлеглих. Свою вину поліцейський заперечує.

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Avatar Нещодавні автори
Анонім
Анонім

Война никогда не прекращается, она видоизменяется! Глядя в безумные глаза Татьяны черновол понимаешься, это орудие в руках воюющих.

Реклама

Реклама