Курбет розповів, як виконується завдання Президента

14.03.2016, 12:15

За перший квартал 2016 року служити в Збройних силах України за контрактом виявили бажання 282 черкащанина. Про це під час координаційної наради в Черкаській ОДА повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет. 

За словами Курбета, Президентом України визначено завдання зібльшити чисельність ЗСУ за рахунок військовослужбовців за контрактом. Плановий показник для Черкаської області становить 670 кандидатів, 282 особи – вже уклали контракти, що складає 42% від загальної кількості.

На цикл навчання військкомат вже готовий відправити 140 кандидатів.

У районах на сьогодні показники такі: Городище район – 8 кандидатів, Драбівський – 8, Жашківський – 13, що становить 46%, Звенигородський – 11, Золотоніський – 31, Кам’янка – 8 осіб, Канів – 14 осіб, Корсунь-Шевченківський – 7, Лисянка – 7, Маньківський – 7, Монастирищенський – 8, Сміла- 22 кандидати, Тальне – 32, Умань – 25, Христинівка – 6, Черкаси – 47 кандидатів,  Катеринопільщина – 6, Чигирський район – 10, Чорнобаївський – 19, Шполянський – 16 осіб.

– Наступна відправка відбудеться 29-31 березня, у цей час підводитимуться підсумки в Адміністрації Президента. За цей період нам треба відправити понад 250 кандидатів до навчальних центрів. Тож варто черкащанам довести до відома щодо суттєвого збільшення фінансового забезпечення контрактників. Заробітна плата яких сягає від 7 тисяч гривень і до 16. Окрім того, на території області є понад 600 вакантних посад у військових частинах, – говорить Курбет.

Голова черкаської ОДА Юрій Ткаченко дав доручення кожному керівнику району прозвітувати про стан виконання цього завдання.

– Прикро, що деякі райони-передовики здали позиції. Тут мають застосовуватися всі інструменти, ми ж говорили, щоб велася активна роз’яснювальна робота. Були завдання обладнати інформаційні стенди в центрах зайнятості тощо, – говорить Ткаченко.

Заступник голови ОДА Віталій Коваль відзначив Чигиринський район, де місцева газета випустила додатковий тираж, присвятивши його питанням попруляризації служби за контрактом.

 

 

 

0 коментарів

Залишити відповідь